• Реєстрація


У знаннях наша міць і перевага

2016-04-06

З метою військово-патріотичного виховання молоді, підготовки їх до служби в Збройних Силах України, задля виконання курсу «Захист Вітчизни» в повному обсязі, закріплення військових знань, умінь і навичок, яких набули учні на базі Волошинівського НВК імені Руслана Лужевського в період з 29.04.2016 по 31.04.2016 р. відбулися військово-польові збори для учнів 11 класу.

Прекрасна половина людства, а саме учениці 11 класу польові заняття відпрацювали у лікувально-оздоровчому закладі ФАП села Волошинівки. За допомогою медичного працівника Бурдун Валентини Іванівни застосовували набуті знання про надання першої домедичної допомоги при кровотечах та пораненнях на практиці. Зокрема, отримали поняття про переломи кісток та їх ознаки, про накладання шин з підручного матеріалу при різних видах переломів. Дівчата набули практичних вмінь при зупинці кровотечі з верхньої та нижньої кінцівок за допомогою джгута, введення знеболювальних засобів шприц-тюбиком. Належну увагу на заняттях приділили видам транспортування поранених в різних положеннях.

Військово-польові збори для юнаків проходили в триденний термін під керівництвом вчителя «Захисту Вітчизни» за сумісництвом польового командира Демиденка В.В.. Два дні учні відпрацьовували набуті вміння на території Волошинівського лісу, а  саме: способи боротьби з противником; дії під час застосування зброї масового ураження; дії солдата в наступі; дії розвідувального дозору під час огляду місцевості; виконання вправ зі стрільби. На третій день, майбутні захисники Вітчизни, здавали нормативи з прикладної фізичної підготовки.

Юнаки з ентузіазмом зводили захисні споруди, копали окопи, проходили смугу перешкод, здавали нормативи з фізичної підготовки, виконували вправи зі стрільби. І хоча часом йшов дощ, але це не остудило юнацький запал і на завершення військово-польових зборів учні зварили справжній польовий куліш.

Варто відмітити відданість своїй справі вчителів Демиденка В.В. та Корж В.В., які не лише заклали в учнів відповідні знання, а й щодня вживали відповідні заходи щодо збереження здоров’я учнів та дотримання ними правил безпечного поводження при виконанні тренувальних завдань. Адже набуті знання будуть потрібні не лише для того, щоб стати сильною, освідченою та ерудованою людиною, а й для формування свідомого ставлення до захисту свого життя, життя рідних, друзів і співгромадян, особливо в такий неспокійний для нашої країни час.

 

Класний керівник 11 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Затварська Н.І.

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове