• Реєстрація


День пам`яті

2016-05-11

З нагоди другої річниці трагічної загибелі Героя України Руслана Лужевського Волошинівському НВК ім. Р. Лужевького пройшла лінійка пам`яті.

У вестибюлі закладу зібрались учні 1-10 класів. Біля куточка, присвяченого Р. Лужевському, корзини квітів, горить свічка, звучить пісня «Мамо – не плач, я повернусь весною…». Відкрила лінійку директор НВК Прядка Л.Т.

Минуло два роки, та не вщухає біль втрати, не висихає материнська сльоза, чекають батька діти, дружина – чоловіка, сина чекають батьки. А в стінах школи він залишився назавжди. Кожного, хто відкриває двері закладу, зустрічає Руслан суворим поглядом та благословить на навчання і добрі діла.

Справу Руслана у захисті своєї держави від російського агресора продовжують його односельці. На сьогодні вони всі герої, бо захищають мирний спокій кожного.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Руслана Лужевського і всіх загиблих на Сході воїнів.

Після лінійки учні 9-10 класів поклали корзини квітів до меморіалу та могили Р. Лужевського, а також побували на поминальній панахиді, що проходила на цвинтарі. Сюди з’їхались товариші, друзі, курсанти Академії СБУ, побратими, односельці, щоб вкотре вшанувати пам'ять людини, яка віддала своє життя за свободу і незалежність держави, за мирний наш спокій.

Багато спогадів було про Руслана від працівників Служби Безпеки України. Його смерть – це втрата справжнього офіцера, професіонала, який не міг вчинити інакше: на небезпечне завдання пішов добровільно, і в сутичці з ворогом прийняв на себе перший бій і вогонь. Тому із вдячністю схиляють посивілі голови його колеги, тому що в двогодинному бою ціною свого життя врятував побратимів.

До підніжжя обеліска лягають троянди, гвоздики, корзини живих квітів. А це значить, що пам'ять про Руслана Лужевського не згасає, вона житиме вічно.

 

 

Давиденко С.І.

Керівник музею Борщівських боїв

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Copyright © 2010-2021. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове