• Реєстрація


Вічна пам'ять Герою!

2016-05-12

9 травня пішов у вічність наш земляк, справжній герой Полуцький Олександр Володимирович, який народився 22 березня 1977 року народження в  с. Волошинівка.

У 1992 році Олександр закінчив 9 класів Волошинівської середньої школи. Був відмінником навчання, отримав свідоцтво з відзнакою, був хорошим і щирим другом у шкільному колективі.

Закінчив Білоцерківське педагогічне училище, здобув мирну і благородну професію вчителя. Протягом чотирьох років сіяв розумне і вічне у Перемозькій середній школі. Пізніше змінив свій шлях. Але завжди відповідально ставився до роботи. У своїй родині був за господаря, бо рано втратив батька. Для мами, Ніни Григорівни, справжня опора, а для сестри Віти – моральна підтримка.

Війна на Сході України порушила спокій у цій родині. У серпні 2015 року Олександра призвали до лав Збройних Сил України, хоча до цього ніколи не був на військовій службі. Проходив службу у 79-й окремій аеромобільній бригаді в роті швидкого реагування у м. Миколаєві. Труднощів не злякався. А на запитання, як у нього справи, відповідав: «У мене все добре, мені військова служба подобається». Нікому, напевно, крім сестри не говорив правди про нелегкі військові будні.

На жаль, війна забирає найкращих.  3 травня 2016 року Олександр був поранений снайпером. Лікарі боролися за його життя, у кожного з нас все таки була надія. Всі розуміли, що поранення не сумісне з життям, а в душі вірили в диво! Але врятувати його не вдалося. "Ще один боєць пішов в небо...»

Ці дні село у жалобі, а в родині – несказанне горе…

Вічний спокій душі Олександра, пам'ять про нього вічно житиме у наших серцях.

  

Олеся  Верховод,

однокласниця, вчитель зарубіжної літератури

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове