• Реєстрація


День цивільного захисту

2016-09-21

Цивільний захист — це важлива складова загальнодержавних оборонних заходів будь-якої держави, що проводяться в мирний та воєнний часи. Вони спрямовані на вирішення трьох основних завдань: захист населення від факторів ураження, які викликають стихійні лиха, техногенні аварії (катастрофи), а також дії сучасних засобів ураження в ході воєнних конфліктів; забезпечення стійкої роботи (живучість) економіки в надзвичайних ситуаціях; проведення рятувальних і невідкладних аварійних робіті з метою ліквідації викликаних ними наслідків.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження, зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і великих пожеж, Законом України «Про Цивільну оборону України» передбачена підготовка й перепідготовка керівного складу з цивільного захисту та навчання населення застосовувати засоби індивідуального захисту і діяти у надзвичайних ситуаціях. Зокрема, програма комплексних навчальних занять із «Безпеки життєдіяльності» включає підготовку учнів загальноосвітніх шкіл із цивільної оборони.

Так для підготовки школярів,16 вересня 2016 року у Волошинівському НВК ім. Р.Лужевського, був проведений день Цивільного захисту. Учні і педагогічний колектив закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навики щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я та життя.

День розпочався з навчальної евакуації учнів і педагогічного  колективу. Були відпрацьовані навички дій за сигналами оповіщення.

З учнями навчального закладу  було проведено спортивні змагання, естафети, медична підготовка. Вони мали розважальний  характер, викликали певний інтерес в учнів, спонукали їх до поглиблення знань із цивільної оборони та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

Всі заходи проводились відповідно до плану проведення дня цивільного захисту.  В них було перевірено практичну здатність учнів грамотно і чітко захищати своє здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях, користування засобами колективного та індивідуального захисту.

День закінчився приємною справою – діти смакували власно зварену кашу.


Коломієць О.В.,вчитель фізичного виховання та курсу «Захист Вітчизни»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове