• Реєстрація


День цивільного захисту

2016-09-21

Цивільний захист — це важлива складова загальнодержавних оборонних заходів будь-якої держави, що проводяться в мирний та воєнний часи. Вони спрямовані на вирішення трьох основних завдань: захист населення від факторів ураження, які викликають стихійні лиха, техногенні аварії (катастрофи), а також дії сучасних засобів ураження в ході воєнних конфліктів; забезпечення стійкої роботи (живучість) економіки в надзвичайних ситуаціях; проведення рятувальних і невідкладних аварійних робіті з метою ліквідації викликаних ними наслідків.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження, зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і великих пожеж, Законом України «Про Цивільну оборону України» передбачена підготовка й перепідготовка керівного складу з цивільного захисту та навчання населення застосовувати засоби індивідуального захисту і діяти у надзвичайних ситуаціях. Зокрема, програма комплексних навчальних занять із «Безпеки життєдіяльності» включає підготовку учнів загальноосвітніх шкіл із цивільної оборони.

Так для підготовки школярів,16 вересня 2016 року у Волошинівському НВК ім. Р.Лужевського, був проведений день Цивільного захисту. Учні і педагогічний колектив закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навики щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я та життя.

День розпочався з навчальної евакуації учнів і педагогічного  колективу. Були відпрацьовані навички дій за сигналами оповіщення.

З учнями навчального закладу  було проведено спортивні змагання, естафети, медична підготовка. Вони мали розважальний  характер, викликали певний інтерес в учнів, спонукали їх до поглиблення знань із цивільної оборони та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

Всі заходи проводились відповідно до плану проведення дня цивільного захисту.  В них було перевірено практичну здатність учнів грамотно і чітко захищати своє здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях, користування засобами колективного та індивідуального захисту.

День закінчився приємною справою – діти смакували власно зварену кашу.


Коломієць О.В.,вчитель фізичного виховання та курсу «Захист Вітчизни»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Copyright © 2010-2021. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове