• Реєстрація


На Чорнобиль журавлі летіли…

2017-04-27

26 квітня дзвони сповістили, що 31 рік  тому впала на Землю зірка Полин - зірка нещастя і біди. І радіоактивне «полум'я», яке  вона принесла, палає на планеті - невидиме підступне, непереборне.    Червона заграва над уламками 4-го блоку Чорнобильської АЕС, невидимий стовп смертоносної радіації, онімілі  без людей села, отруєні поля, річки, ліси, чорні обличчя пожежників і ліквідаторів, обпечені «мирним атомом».  У божевільному вирі життя всі схиляють голови, мовчать і згадують 26 квітня 1986 року. Згадують і не забувають про цей день. Тому що, коли вмирає пам'ять про минуле, це минуле може повторитися.

В цей день  у приміщенні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  відбувся виховний захід  «На Чорнобиль журавлі летіли». Ведучі  Ковтун Анастасія та Носач Валентина  на основі  історичних довідок та поетичного слова розглянули хроніку подій цих днів і наслідків найбільшої у світі техногенної катастрофи.  Переглянули відео «Героям – ліквідаторам присвячується» та сюжет про відкриття саркофагу  на Чорнобильській АЕС наприкінці  листопада 2016 року. Наприкінці заходу  дівчата шостого класу запалили свічки та виконали пісню «Чорнобильська біда»  згадали  всіх, які ціною свого життя рятували життя людей.

Давайте пам'ятати і робити все, щоб  нащадкам нашим не довелося знову зустрітися із зіркою Полин,  що,  мовби була послана з майбутнього нам усім як грізне попередження - опам'ятатися, задуматися над усім ходом цивілізації, зробити, поки не пізно, серйозні висновки.

 

Батечко О.В.

кл. керівник 6 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове