• Реєстрація


День Пам’яті Героїв

2017-05-05

З нагоди третьої річниці загибелі Руслана Лужевського та річниці загибелі Олександра Полуцького, 5 травня 2017 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулася лінійка, присвячена вшануванню пам’яті Героїв.

Директор НВК Прядка Любов Тихонівна нагадала учням, що 5 травня 2014 року майор СБУ Руслан Лужевський загинув при виконанні військового обов’язку під час проведення антитерористичної операції у Слов’янську Донецької області. За виняткову мужність, героїзм і самопожертву, проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Петро Порошенко присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» майору Руслану Лужевському (посмертно). Відповідний Указ № 839/2014 Глава держави підписав 3 листопада 2014 року.

Смертельне поранення від кулі снайпера отримав 03 травня 2016 року  під Мар’їнкою Олександр Полуцький, який з листопада 2015 року брав безпосередню участь у антитерористичній операції на території Луганської та Донецької областей як стрілець – помічник гранатометника десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону «Фенікс». 09 травня 2016 року помер у реанімаційному відділенні  обласної клінічної лікарні імені І. Мєчникова (м. Дніпро). Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України» від 17.06.2016 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Учениця 6 класу, Коваль Софія, продекламувала власний вірш про  Героїв – Руслана та Олександра. Учні виконали Гімн України, вшанували пам'ять про випускників закладу хвилиною мовчання, поклали квіти до Пам’ятних знаків та  могил Героїв.


Ковальська Н. І.,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове