• Реєстрація


Ніхто не забутий... На попіл ніхто не згорів!

2017-05-11

Указом Президента в Україні встановлено Дні пам’яті та примирення, які  відзначаємо  8 та 9 травня. Нині ми святкуємо 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі.  Дорогу ціну заплатив український народ у найстрашнішій війні 1939-1945 років.  Вже минуло багато  років, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. Сьогодні ми усі віддаємо дань пам'яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни та приносимо слова вдячності тим, хто залишився живим. Страшна війна, в якій була задіяна 61 держава,  знищила 55 млн. людей, з них – 10 млн. – в Україні.

На Мітингу, що проходив біля братської могили в с. Волошинівка, виступили: сільський голова Лариса Вікторівна Макаренко, учасник бойових дій в Афганістані Володимир Васильович Майстренко.

Єдиний ветеран Другої світової війни, що проживає в селі Волошинівка – Марія Тимофіївна Табачна. Зі святом її привітали предстаники виконкому Волошинівської сільської ради та місцеві підприємці.

Хіба могли ми подумати про те, що нам доведеться вшановувати загиблих не у Другій світовій війні та Афганістані, а в ХХІ столітті  в битвах за свободу, волю та незалежність України. Наша молодь, наші українці – патріоти пішли боронити і по цей день боронять рідну землю від агресора – колишнього «старшого брата» Росії, яка вже неприховано веде на нашій території війну. З березня 2014 року і по цей день тисячі наших солдатів беруть участь у антитерористичній операції на сході, серед яких є і наші земляки, що захищають рідну землю від загарбника. За час проведення антитерористичної операції з Київської області загинуло 157  чоловіків, з них  15 – представники  Баришівського району, серед яких 2 – жителі села Волошинівка.

Учні НВК поклали  квіти, як символ нашої вдячності й вічної пам’яті від імені  усіх нас, від імені учасників свята до Братської могили воїнів Другої світової війни та Пам’ятних знаків Руслану Лужевському та Олександру Полуцькому.

Учениця 11 класу Карпенко Ірина, відмінниця навчання, вручила коровай Майстренку В. В., який розділив його між учасниками свята.

Нині для України настав тяжкий і відповідальний час. Сьогодні нам треба гартуватися, допомагати один одному, Збройним силам  і державі, не піддаватись провокаціям та чуткам. Будьмо мужніми! Збережемо Україну – збережемо себе! Ми всі віримо у світле майбутнє нашої України: квітучої, могутньої, сильної та незалежної.


 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове