• Реєстрація


День бійця територіальної оборони

2017-10-06

день бійця Волошинівський НВКДо Дня бійця територіальної оборони  в Київській області на місцях 05 жовтня 2017 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проведено виховний захід «Україна без війни» для учнів 8 – 11 класів.  Вчитель Захисту Вітчизни Віталій Віталійович Корж повідомив  про роботу Баришівського районного громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Служба оборони Баришівського району» («СОБР») та Громадського об’єднання учасників АТО «ЗУБР» («Захисники України Баришівського району»), їх завдання та участь односельців у їх роботі.


Ведучі також ознайомили присутніх з військовим шляхом воїнів - односельців, які перебували та перебувають в зоні АТО, переглянули їх фото.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять  Героїв-земляків, що загинули за незалежність держави на Сході України – Руслана Лужевського, Олександра Полуцького, Максима Желтова. Переглянули відеофільми про них, бойові світлини воїнів, пригадали етапи біографії. На завершення зустрічі прозвучали вірші, присвячені  Руслану та Олександру, написані місцевими поетами, членами Спілки письменників України  Василем Цілим та Ганною Дудкою.

Наступного дня відбулося покладання квітів до меморіальних дошок, куточка Слави та Пам’ятних знаків Руслану Лужевському, Олександру Полуцькому та Максиму Желтову.

Вчитель Київщинознавства Віта Володимирівна Полуцька разом з учнями 6 класу  відвідали Алею Героїв. Розповіла про сили територіальної  оборони  в Київській області, про роботу місцевого загону самооборони під час кривавих подій Майдану. Відвідали місце розташування блокпосту в с. Волошинівка.  Діти розповіли про своїх рідних – учасників бойових дій на Сході України. Учні зробили висновок,  що потрібно любити своїх рідних, свою малу Батьківщину та Україну, підтверджуючи цю любов щоденними справами.

На загальношкільній лінійці, присвяченій Дню бійця територіальної оборони старшокласникам повідомили, що  з метою популяризації та підняття престижу сил територіальної  оборони 7  жовтня 2017 року на території Національного музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» о 10:00 у Київській області, Вишгородського району в с. Нові Петрівці відбудеться обласний святковий захід з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана. У програмі заходу показові виступи бійців національної гвардії та проведення занять з вогневої, військово-медичної та інженерної підготовки.

 

Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної

роботи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове