• Реєстрація


Вояцький дух - об’єднує!

2017-10-02

З 29 вересня  по 1 жовтня 2017 року на базі 169 навчального центру «Десна» проходила  Відкрита військово-патріотична гра «Вояцький дух», в якій приймали участь учні 10 та 11 класів Волошинівського НВК  ім. Р. Лужевського: Вересова Надія, Коломієць Павло, Лапа Валентин, Калініченко Федір, Подліпний Андрій, Яхно Борис.

Молоді вояки пройшли тяжкий трьохденний військовий шлях, гартуючись у змаганнях. Брали участь у  стрільбах з АКМ та ПМ, в обкатці бойовим танком з імітацією метання гранати. Долали психологічну  смугу перешкод, визначали азимут та напрямок руху по заданому маршруту, отримали ази знань із рукопашного бою, виконували захоплення і підрив ворожого об’єкту, розбирали та збирали АК, метали гранати по ворожій бронетехніці, облаштовували ночівлю в природних умовах та брали участь у нічній грі «Тінь». Найбільше захоплення викликала тактична гра «Сполох» - виконання тактичного завдання повзводно із спеціальним обладнанням -  лазертаг, в ході якої потрібно було знайти та захопити ворожий штаб, знешкодивши суперників за допомогою спеціальної безконтактної зброї.

Відчули дух солдатського життя -   проживали у казармі за військовим розпорядком дня, харчувались в їдальні разом з воїнами строкової служби, отримували армійський сухий пайок.

Члени команди лишились дуже задоволеними від участі у змаганнях,  зрозуміли, що це не така вже й легка справа захист Вітчизни, але, в той же час, почесна і відповідальна.

  

О. В. Коломієць,

вчитель курсу «Захист Вітчизни»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове