• Реєстрація


Ангели майдану

2018-02-22

Вже не побачить батько і не зустріне мати …

Живого сина в світі вже нема

Ми будемо їх вічно пам`ятати

Героям України честь і хвала!


 

У 2013-2014 роках в Україні відбулась безпрецедентна подія – народ повстав проти свавілля корумпованої влади.  Внаслідок злочинного насильства влади проти громадян мирний протест перетворився на революційний рух, який призвів до корінних політичних змін, і в першу чергу - змін у свідомості українців.

Майдан став епіцентром суттєвих перетворень. 18, 19, 20 лютого… Ці три дні стали днями жалоби по всій Україні. Чотири роки тому 106 людей - лише за офіційними даними - загинули під час протистоянь у центрі столиці. Героїв, що почали боротьбу за волю, Україна вшановує цими днями.  Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського, 21 лютого 2018 року для учнів 5-7 класів, з метою виховання почуття патріотизму і поваги до історії власного народу та Батьківщини,  відбувся захід «Ангели Майдану» присвячений пам'яті героям Небесної сотні. У заході ведучі, Ковтун Анастасія та Батечко Мирослава, нагадали про події Євромайдану, які впали невимовним тягарем на Україну. Учні 7 класу декламували вірші, переглянули відео «Небесна сотня» та  «Подай руку Україні».

Завершився захід  спільним виконанням державного гімну.


Батечко О.В.

Психолог та класний керівник 7 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове