• Реєстрація


Доброволець, українець, патріот

2018-03-16

Постановою Верховної Ради з 2017 року в Україні відзначається  День українського добровольця. З нагоди цього дня у  Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проведено виховну годину для учнів 4 класу на тему «Доброволець, українець, патріот», присвячену воїну – земляку, добровольцю  Желтову Максиму Валерійовичу.


Ведучі заходу Богуш Єлизавета та Тюха Аріадна розповіли учням біографію Максима та його бойовий шлях під час перебування в зоні АТО.

Народився Максим на Забайкаллі у місті Даурія 28 серпня 1977 року в сім’ї військовослужбовця. Навчався у Пермському льотному військовому училищі, пізніше здобув освіту економіста в одному із вузів Санкт-Петербурга, а рідною стала Україна (сім’я у 2008 році переїхала з Росії й оселилася в селі Борщів).

Проходив службу в 30-й бригаді другого механізованого батальйону «Горинь». В останній рік  як один із найдосвідченіших воїнів був у загоні розвідників.

Весною 2014 року  Максим йде до військомату, щоб боронити Україну від агресії північного сусіда. Він,  росіянин за національністю, стає під жовто-сині знамена держави, щоб захистити її незалежність та курс на євроінтеграцію. Хоча плани у хлопця були на мирне, щасливе життя: створити власну сім’ю, побудувати дім… Більше трьох років він на передовій. Ерудований, мужній, витриманий, небагатослівний - так про нього відгукуються побратими. Таким виховали його батьки, і по-іншому жити він не міг.

Але чорним крилом торкнулася біда родини Валерія Олексійовича та Лариси Юріївни Желтових: у зоні АТО 16 червня 2017 року трагічно загинув їхній син Максим.

Учні переглянули фотоматеріали про  Максима та відеофільм, який створили члени учнівської організації «ВО!» («Волошинівські оптимісти»). Учениця 8 класу Макаренко Жанна продекламувала вірш, який Ганна Дудка присвятила Максиму Желтову, росіянину, що загинув під жовто-синім знаменом за волю України.


І. В. Нестеренко,

класовод 4 класу Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове