• Реєстрація


Школа мужності

2018-10-04

Осінь – не лише час чергового призову до лав Збройних сил України. Завдяки ініціативі Всеукраїнської громадської організації «Громадський рух «За Майбутнє», за підтримки управління освіти, молоді та спорту Баришівської  РДА, старшокласники мають змогу побувати у військових частинах, познайомитися із солдатським побутом, позмагатися з однолітками.


Цього року знову пощастило  команді учнів 10-11 класів, до складу якої увійшли  представники Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.Зерова, Баришівського НВК та Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського, які  взяли  участі у ХХХІІІ Всеукраїнському військово-патріотичному зборі, що проходив з  03 жовтня по 05 жовтня 2018 в с. Гончарівське Чернігівської області.

Команда під керівництвом вчителів предмету «Захист Вітчизни» Коломійця Олександра Васильовича (Волошинівський НВК ім. Р.Лужевського), Щербака Сергія Валерійовича, Гайдук Оксани Володимирівни (Баришівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.Зерова) взяли участь у різних змаганнях:

-         стройові вправи;

-         віджимання від підлоги;

-         підтягування;

-         біг 100 м;

-         армреслінг;

-         перетягування линви.

У кінці дня  традиційно відбувався Вечір знайомств, під час якого кожна делегація представляла свою команду. Виступ представників Баришівського району було високо оцінено журі та присуджено І місце.

Другий день зборів було присвячено польовим стрільбам.

Негода не стала на заваді юнакам – додому повертаються сповнені безцінним досвідом, позитивними емоціями, чудовим настроєм, а головне -кожен знайшов нових друзів, які готові будь-якої миті стати на захист рідної держави.

 


Коломієць О. В., вчитель курсу «Захист Вітчизни»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове