• Реєстрація


Життя - мов спалах

2018-10-10

Нам невідомі мрії й здобуття,

Всі їхні рани, всі слова прощання,

Вони – солдати, що кладуть життя,

Заради нас і мирного світання

Коли йдеться про честь та гідність твоєї країни, коли ворог посягає на територіальну цілісність, коли раптом виникає гурт зрадників країни, ми не можемо вести дискусії кому йти воювати. Це обов'язок кожного. Не залежить це від того де ти живеш, де служив, ким працюєш. Тому всі ми повинні бути вдячні тим, хто відстоює право України бути гордою державою, хто захищає вас із нами.


З цією метою 9 жовтня 2018 року учні 6 класу  Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського провели захід «Життя – мов спалах»,  присвячений всім односельцям, які пішли захищати Батьківщину. Із  них не всі повернулись додому…Це Руслан Лужевський , Олександр Полуцький, Максим Желтов.

Нестеренко Ніна Іванівна, перша вчителька Полуцького Олександра,  розповіла дітям про шкільне життя майбутнього солдата, про що він мріяв, за якою партою сидів. Також переглянули фільм про Героя України Руслана Лужевського.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблим в зоні АТО.

А  учні 4 класу підготували  та написали листи тим, хто нині обороняє нашу землю, робить все можливе , щоб ми могли спати спокійно.

 


Верховод О.Д., класний керівник 6 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове