• Реєстрація


Акція «Солодощі для воїнів АТО»

2018-10-12

Здобувачі освіти, їх батьки та  педагоги Волошинівського НВ кім. Р. Лужевського завжди підтримують акції, які започатковує управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА. Адже метою різних акцій є залучення учнів до добрих справ. Насамперед – це допомога бійцям на Сході, а також діткам, які цього потребують. Свято встановлене 14 жовтня 2014 року указом Президента України Петра Порошенка з  метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості, для нас є дійсно великим і відповідальним.


11 жовтня 2018 року з Баришівського району відправився волонтерський загін  з допомогою. Учні, батьки та педагогічний колектив Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського активно долучилися до цієї благодійної справи. Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих, та не залишила байдужими дитячі серця нашого закладу.  Учні 3 класу виготовляли листівки для воїнів, вихованці дитячого садка «Волошка», учні 1-11 класів та вчителі передали багато солодощів, які пекли власноруч, цукерок, печива, кави, чаю.

Сподіваємось, що наш невеличкий, але посильний вклад напередодні свята Дня Захисника України, для воїнів створить святковий настрій та зігріє теплом.


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове