• Реєстрація


Козацькі розваги до Дню Захисника України

2018-10-11

Виховання в людині патріота своєї Батьківщини, любові до рідного краю, любові до України варто починати з раннього дитинства.

10 жовтня 2018 року на спортивному комплексі «Прогрес» відбувся районний  фізкультурно-патріотичний захід серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів «Козацькі розваги», присвячений Дню Захисника України. Мета заходу - поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів,   поглиблення знань учнів про козацьку добу, про її важливе значення в історії України, про духовний зв’язок з лицарями-козаками, залучення до активного вивчення історичних витоків формування Української держави, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді.


Здобувачі освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського прийняли активну участь у заході. У конкурсах «Вікторина», «Комбінована естафета», «Домашнє завдання» - зайняли І місця. Конкурс «Попадання в ціль» - ІІ місце, «Стрибки через скакалку» та «Віджимання» - ІІІ місця. Спритна команда  «Волошинівські оптимісти» зайняла І загальнокомандне місце.

В роки навчання необхідно виховувати глибокі почуття патріотизму  та національної гідності, найкращі якості захисника Батьківщини, високий рівень загальної  культури та народних знань, народної етики, моралі, мистецтв.  Виконанню цих завдань і повинен сприяти військово-спортивний патріотичний захід «Козацькі розваги», який за напрямком, формою і змістом розрахований на допризовну молодь.


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної

роботи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове