• Реєстрація


Тиждень безпеки життєдіяльності

2018-11-07

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського дитячому садку «Волошка» у старшій групі «Сонечко» з 08 жовтня по 12 жовтня 2018 року  був проведений тематичний тиждень безпеки дитини. Метою проведення тижня безпеки дитини було  поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я.


Для проведення тижня безпеки дитини був  розроблений  план проведення. Основними цілями та завданнями тижня безпеки дитини  були: формування  уявлень про елементарні основи безпечної поведінки в побуті; ознайомлення дітей з правилами безпечної поведінки з незнайомими людьми вдома і на вулиці;систематизування знань дітей про рух транспорту та пішоходів, про частини вулиці правила для пішоходів;виховування обережності з небезпечними предметами.

В рамках проведення безпеки були проведені заняття, моделювання ситуацій, бесіди, вікторини, сюжетно-рольові ігри, конкурси малюнків про безпеку життєдіяльності.

В роботі з дітьми вирішувались такі завдання: формування знань про правила особистої безпеки; правила пожежної безпеки; правила поведінки з незнайомими людьми;  правила поведінки на вулиці та вдома; небезпечні речі для малюків; незнайомі люди.

На занятті «Зайчик в гостях у дітей»  діти не тільки закріпили знання про побутові предмети, їх  значення для людини, а й засвоїли знання про небезпечність цих речей, та правила поводження з ними.

В проведених бесідах «Небезпечні місця», «Сірники-не іграшки», «Будь уважним на вулиці!», «Незнайомцям двері не відчиняємо» діти мали нагоду ще раз засвоїти правила безпеки в навколишньому середовищі.

Під час моделювання ситуацій «Діти на дорозі», «Зайчик загубився» - діти пригадали правила поводження на дорозі, з тваринами, з небезпечними предметами, закріпили правила дорожнього руху.

Також був проведений конкурс малюнків «Небезпека поряд», де діти закріпили знання правил безпеки, потім подарували свої малюнки молодшим дошкільнятам.

З метою доповнення корисної інформації щодо безпеки життєдіяльності до маленьких дошкільняток  та  здобувачів освіти 1-4 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського завітали рятувальники  24-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Баришівка,  а саме - головний інспектор – Андрієнко Валерія, яка охоче поспілкувалася з дошкільнятами та учнями про правила поведінки під час виникнення пожежі та показала діткам цікавий мультфільм «Обережно, вогонь!


Квичола У.В.

Вихователь старшої групи «Сонечко»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове