• Реєстрація


День визволення України від нацистів

2018-11-07

У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про роки Другої світової війни. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам'ять про цю страшну війну.

День визволення України від фашистських загарбників відзначаємо 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, які і призвели до остаточного звільнення та вигнання гітлерівців з території України.


Не забули цю історичну подію і у Волошинівському НВК імені Героя України Р. Лужевського. Зокрема класоводи та класні керівники провели виховні години, приурочені цій знаменній події. Вчитель історії Костенко В.Г. провів бесіди з учнями 9-11 класів, на яких ще раз було переглянуто історичну хронологію тих давніх подій та велич подвигу нашого народу. Завідувач музею, Давиденко С.І. провела для старшокласників змістовну екскурсію, в ході якої звернула свій погляд на сучасні події в Україні та світі та на шлях до примирення між народами.

Учні 10 – 11 класів з вчителем трудового навчання Віталієм Віталійовичем  прибрали територію (загрібали листя) біля  пам'ятника загиблих воїнів  в с. Волошинівка.

Будемо пам'ятати і не забувати! У цей день ми згадуємо всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам'ять про вас завжди буде жити в наших серцях.


Н. Ковальська,

заступник  директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове