• Реєстрація


День Соборності 2020

2020-01-22

Щоб бути сильними, треба стати єдиними.

Щоб стати єдиними, треба бути сильними. 

День соборності України щорічно відзначається в Україні 22 січня. Це державне свято, яке з'явилося в 1919 році, в день проголошення Акту возз'єднання Української народної республіки та Західно-Української народної республіки.


День соборності України – свято народної єдності, яке на державному рівні відзначається з 1999 року. Це день, який об'єднав українців східної та західної частини країни. В наші дні це свято стало особливо актуальним.

За традицією в цей день у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проводяться святкові заходи, вшанування активістів, учасників Революції Гідності, воїнів АТО та ООС, які віддали життя за те, щоб Україна була єдиною.

Працівники Волошинівського старостинського округу,  Будинку культури с. Волошинівка, учні, педагогічний колектив НВК провели урочистий захід та приєдналися до акції  "живий ланцюг" як символ духовної єдності. В сучасному світі відчуття нації єдиним цілим виникає не тільки завдяки спільним традиціям, культурі та релігії, а ще й завдяки цінностям, які прийнятні для кожного куточка України. 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове