• Реєстрація


Подвиг на Трубезькому рубежі

2020-02-04

Основою існування нації є кровно-духовний зв’язок між поколіннями. Лише пам’ятаючи про свою героїчну та трагічну історію, ми можемо вистояти у випробуваннях і ще сильнішими  продовжувати свій шлях. Історія нашої нації має величезну кількість яскравих прикладів героїки, честі, звитяги, жертовності, любові до свого народу та ненависті до його ворогів.

101 рік тому, 4 – 5 лютого 1919 року відбулася  Трубізька героїчна битва,  в ході якої понад 100 українських воїнів загинули смертю хоробрих, зупинивши більшовицький наступ на Київ.

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського не забули про цю подію. Згідно планів роботи Волошинівського НВК, Будинку культури с. Волошинівка  та сільської бібліотеки було проведено урок – екскурсію до пам’ятного знаку козакам, розташованого в смт. Баришівка.

Вчитель історії Володимир Григорович Костенко  провів змістовну екскурсію, приурочену подіям на Трубезькому рубежі. У формі дискусії між керівниками заходу Івченко Тетяною Володимирівною (директор Будинку культури), Марченко Марією Григорівною (завідуючою сільською бібліотекою) та здобувачами освіти 10-11 класів було здійснено історичну мандрівку в  ті бурхливі та героїчні часи, узагальнено наслідки та значення цієї історичної події.

 


О. Махиня,

Президент учнівської організації

«Волошинівські оптимісти»

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове