• Реєстрація


Афганська війна

2020-02-14

Біль і смуток Афгану

І пам'ять ожива вогнем пекучих ран

Ніколи не забути нам тебе, Афганістан.

Вже  минув 31 рік із часу війни в Афганістані. Здавалося б рани загоїлись, у пам’яті все рідше з’являються страшні спогади… Але для тих, хто там був, воював, бачив смерть товаришів – ця війна не зникла без сліду. Вона ще й досі приходить до воїнів – афганців то  страшним сном, то поглядами з фото загиблих побратимів, то тисячами імен на могильних плитах…

Війна чорним смерчем  зачепила переважно прості родини робітників і селян, які віддали своїх, часом єдиних синів до армії, не відаючи, через яке пекло їм доведеться пройти. Афганістан ще довго щемітиме в грудях багатьох із нас, адже загиблих там не повернути.


Пам'ять продовжує нагадувати про страшні часи. І молодому поколінню треба пам'ятати цю жахливу сторінку нашої історії.

З цією метою 14 лютого у Волошинівському НВК ім. Р.Лужевського    пройшов урок мужності “Ти вічний біль, Афганістане”для здобувачів освіти 7 класу, на якому учні вшанували пам’ять загиблих, закріпили знання та отримали нову інформацію про причини виникнення конфлікту в Афганістані, який переріс у десятилітню  неоголошену трагічну війну, яка повинна бути завжди в людській пам’яті,  тому що її історія написана кров’ю солдат і сльозами жінок та матерів, обелісками з залізними зірочками та піснями.

Був переглянутий документальний фільм «Все, що треба знати про Афганську війну», випущена стінгазета «Афганістан – то біль і смуток…»

Обов’язком молодого покоління, сьогодні є збереження пам’яті про воїнів-інтернаціоналістів, щоб жодне ім’я не було забуте.

  


О.Д. Верховод, класний керівник 7 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове