• Реєстрація


Краплинки добра для бійців АТО

2020-10-12

Напередодні  свята  Дня Захисника України  та Покрови Пресвятої Богородиці у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського вирішили провести благодійну акцію «Допоможи воїну АТО».  Для кожного з нас свята асоціюються із подарунками. Але подарунки не лише приємно отримувати. Особливе задоволення ми відчуваємо, коли даруємо їх іншим.


Про маленькі подвиги дітей не пишуть статті у газетах і не знімають сюжети центральні канали. А вони, нарівні з дорослими, збирають кошти, продукти й роблять обереги, щоб там, на передовій, підтримати наших солдатів і ще раз нагадати: хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами. Здобувачі освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  об’єдналися у потужний фронт допомоги нашій армії і роблять маленькі дива, які щодня рятують людські життя.

Наш заклад уже в котрий раз взяв активну участь у волонтерській діяльності. Протягом тижня  була проведена волонтерська акція, в якій активну участь взяли учні 1-11 класів, вчителі та працівники НВК. Було зібрано і передано волонтерам коробки із солодощами, медом, макаронами, крупами, чаєм, кавою, консервами, приправами та салом, теплими шкарпетками і засобами особистої гігієни. Також зібрані кошти, які будуть передані волонтерам для придбання необхідних речей для воїнів ООС.

І найголовніше - дитячі малюнки, листи та обереги. Те, чому українські захисники радіють найбільше. Сподіваємося, що все це стане своєрідними оберегами для наших воїнів, підтримають їх у важку хвилину. А ці скромні дитячі дарунки принесуть  нашим захисникам хвилини радості та згадку про рідну домівку.

Ми впевнені, що допомога та підтримка завжди буде  необхідною нашим військовим, які відстоюють суверенітет та цілісність рідної Батьківщини.

Адміністрація закладу та педагогічний колектив щиро вдячні батькам здобувачів освіти, школярам, всім, хто був причетний до цієї благодійної акції.

2020-10-12


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове