• Реєстрація


Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає…

2020-10-13

Складний для України час вимагає відродження та безперервної еволюції питань національного змісту і характеру. Адже перемогу в житті здобуває не сила рук і навіть не сила розуму, а сила духу. Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігрітий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали.


У передддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у Волошинівському НВК  ім. Р. Лужевського проведено бесіди «Слава Героям України!» з учнями різних класів. Також відбулися свята: «Ми захисники» «Нащадки славних козаків», «Козацькому роду нема переводу», «Козацькі забави». Дівчатка вітали майбутніх захисників, проводили з ними  цікаві змагання та конкурси, пригощали солодощами. Мета заходів - формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «Герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.

Здобувачі освіти поклали квіти до меморіальних дощок та Пам’ятних знаків  наших Героїв - Руслана Лужевського, Олександра Полуцького, Максима Желтова.  Діти причетні до гарної із славних традицій – вшанування Захисників Вітчизни, адже саме наші юнаки, наші випускники,  захищали рідну землю від ворога, нашу Україну, наше рідне село  і всіх нас.

Ми всі  бажаємо захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає…Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове