• Реєстрація


76 річниця вигнання нацистів з України

2020-10-28

З метою відзначення 28 жовтня 2020 року 76-ї річниці вигнання нацистів з України, увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулася зустріч керівника музею Борщівських боїв Світлани Іванівни Давиденко та пошуковця Петра Івановича Непиводи, члена Всеукраїнської організації "Союз "Народна пам'ять" (голова оргкомітету  Ярослав Жилкін).


Петро Іванович поділився спогадами свого батька про події 20-24 вересня 1941 року на території Баришівського району. Його батько рухався цивільною колоною з Києва в бік Полтави. Він ще раз підтвердив те, що мосту через Трубіж не було, насип доходив до води. І дорога закінчувалась…

Пошуковця зацікавили експонати та матеріали музею, зокрема карта, виконана начальником штабу 147-ї стрілецької дивізії Чирковим П. М., а також спогади очевидців подій -  Галябарника А. П. та старожилів села.

Здобувачі освіти  Волошинівського НВК поклали квіти до Братської могили загиблим воїнам у роки Другої світової війни, до Пам’ятних знаків  Руслана Лужевського та Олександра Полуцького в с. Волошинівка.

 


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове