• Реєстрація


Українська мрія – єдність, свобода і незалежність.

2021-01-22

22 січня Україна святкує День Соборності. У 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).   У далекому січні 1919 року на Софійському майдані в Києві тодішній голова Директорії Володимир Винниченко привітав українців із великою подією — прийняттям Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Минуло вже майже століття від тієї події, утім вона настільки важлива для українського народу, що день об’єднання двох республік у єдину соборну державу нині вважають національним святом і відзначають на належному рівні.

22 січня 2021 року для дітей групи «Сонечко» ЗДО «Волошка»  було проведено заняття «Єдина навіки країна», під час якого вихователь Уляна Володимирівна пояснила дошкільникам поняттями «соборність». Сьогодні  слово «соборність» - означає єдність, згуртованість, неподільність та здійснили разом з ними невеличкий екскурс у минуле, аби в цікавій формі ознайомити дітей з подіями, що передували поділу України..

А на прогулянці діти  разом з вихователем Уляною Володимирівною Квичолою фарбами малювали Прапор України на сніжку, малювали сердечко – знак любові до своєї малої Батьківщини, тим самим закріпивши знання про символи рідної держави.

 Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове