• Реєстрація


Українська революція: уроки та перспективи

2021-04-27

Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Українська революція: уроки та перспективи»

23-25 квітня 2021 року у м. Запоріжжі проходила історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Українська революція: уроки та перспективи», яка підсумувала три роки Всеукраїнської  краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії  і боротьби».

Основною метою конференції є громадянське виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність та залучення учнівської молоді до краєзнавчо-дослідницької діяльності.

Батечко Мирослава, вихованка гуртка «Юні музеєзнавці» Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія», учениця 10 класу Волошинівського НВК  ім. Р.  Лужевського ( Давиденко С.І.,  - керівник гуртка «Юні музеєзнавці» Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія») представляла роботу «Подвигу жити вічно» у секції «Усна історія Євромайдану та АТО/ООС».

Тези опубліковані у збірнику матеріалів Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді (Запоріжжя, 23-25 квітня 2021 р.). Запоріжжя: комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради. Роботу відзначено дипломом учасника конференції.

У дослідженні  висвітлено життєвий шлях – шлях до подвигу Героя України Руслана Лужевського. Ще з шкільних років він був лідером, який згуртовував навколо себе молодь. Любив спорт, який для Руслана був як дихання. Постійне тренування виховувало у нього вольовий характер, почуття справедливості, його життєве  кредо – бути першим у всьому.

«Про Руслана можна говорити годинами, він просто завжди з нами, Руслан – це «Легенда» СБУ», - так говорять про нього  колеги по роботі, друзі, однокласники. Його мрію, збудувати спортивний клуб, де тренуватиметься молодь, здійснили товариші, односельці та всі небайдужі люди,  під керівництвом брата Олега. Спільними зусиллями був відкритий прекрасний спортивний клуб «Легенда», де займаються вихованці не тільки села Волошинівки, а і  інших сіл та смт. Баришівки.

Життя Руслана – це спалах свічки. Так, вона погасла, але її вогонь нестиме в душах поколінь  приклад справжнього патріота України.Давиденко С. І.

керівник гуртка «Юні музеєзнавці»

Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія»

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове