• Реєстрація


"Слава вам, українські захисники!»

2021-10-13

Україна у вогні. Нині- це тяжка і болюча реальність. Кожен по-своєму будує своє теперішнє та майбутнє. Хтось спостерігає, співчуває, допомагає, хтось творить. Але всі - борються за свою країну.

Сьогодні військовослужбовці на Сході України захищають свободу і незалежність нашої держави, щодня ризикуючи власним життям.

Хто вони, захисники України?

Яку ціну платять, виконуючи свій обов'язок?

Вони не хочуть війни і кровопролиття, їм у страшному сні не могло наснитися, що доведеться не тільки тримати в руках, а й застосовувати зброю. Але коли ворог став плюндрувати нашу землю, вони не могли залишитися в стороні.

Сучасні герої, які живуть поміж нас, які вкотре своїм прикладом підтверджують слова національного гімну: «Душу й тіло ми положим  за нашу свободу…».

«ЗА НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ, ЩО ЗБЕРЕГЛИ ЗА ВСІ ВІКИ - НИЗЬКИЙ УКЛІН І ТРИЧІ "СЛАВА!" УКРАЇНСЬКІ ЗАХИСНИКИ!»

Під таким гаслом у нашому закладі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. Вихованці дитячого садочка малювати вітальні листівки «Спасибі за мирне небо».У початкової школі пройшли конкурсні програми «Ну-мо, хлопці!», «Козацькому роду нема переводу!», рольова гра «Захисник- це не просто слово» та вікторина «Майбутній захисник України». Учні середньої та старшої школи відвідали Музей Борщівських боїв, виготовили обереги для воїнів АТО, переглянули фільм «Козацтво України: пишемо історію по-новому».

Біля пам’ятних знаків Руслану Лужевському та Олександру Полуцькому, аби  вшанувати пам’ять загиблих на сході України хвилиною мовчання та покласти квіти, зібралися матері Героїв Волошинівки та Борщева, воїн АТО Семенченко Михайло Володимирович,  учні та вчителі. Безмежну вдячність і шану висловили  героям, які показують свій патріотизм, любов до України, перебуваючи на бойових позиціях.

Зворушливу хореографічну композицію «Свіча пам’яті» виконали учениці нашого закладу під керівництвом Олени Головерди.

…Найкращі з кращих падають від куль,

Грудьми своїми землю прикривають.

Сумним набатом в селах і містах звучать слова:

«Герої не вмирають!»

 Олена ГЕРАСИМЕНКО,

заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове