• Реєстрація


Виростимо ліс разом

2021-11-09

Ліс… Скільки таємничого і загадкового міститься у цьому слові. Ще з дитинства ми ходили у ліс збирати гриби, ягоди, відпочивати під кроною дерев та вслуховуватись у таємничі його звуки. Здавалося ніби казка ось-ось вийде до нас зі сторінок дитячих книжок.

Але в наш час постала гостра проблема збереження лісів, які активно вирубуються для потреб людини. Все менше і менше стає дерев, а от нові, на жаль, не насаджуються.

Люди забувають, що дерева не так-то швидко ростуть та навіть ті, що виросли – не всі доживають до того віку, що можна вирубувати. Одні з’їдаються тваринами і шкідниками, інші засихають або гинуть від рук людини.

В рамках акції учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського взяли участь у конкурсі малюнків на тему «Створюємо ліси разом», яка триває з 10 жовтня по 13 листопада 2021 року. Кращі малюнки були направлені до ДП «Бориспільський лісгосп».

Бережімо ліс, який дарує нам свої  багатства, і зробимо йому свій подарунок – висадимо саджанці та будемо піклуватися про них. Дамо молодим рослинам вирости, подаруймо їм життя, а у відповідь ліс подарує його нам. Не забуваймо, що ми взаємопов’язані: живе ліс – будемо жити і ми.

Тож виростимо ліс разом!Василина Василівна Рудницька,

вчитель образотворчого мистецтва

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове