• Реєстрація


Голокост

2017-01-30

Голокост – катастрофа єврейського народу

Голокост – це загибель значної частини єврейського населення Європи (близько 6 мільйонів чоловік) внаслідок організованого знищення євреїв нацистами та їх поплічниками у Німеччині та на захоплених нею територіях у 1933 – 1945 роках.

Символом Голокосту  в Україні став Бабин Яр. 29 вересня тут за один день було знищено 33711 євреїв. Далі протягом 103 тижнів окупанти щовівторка і щоп'ятниці здійснювали у Бабиному Яру розстріли людей різних національностей, переважно євреїв (загалом 150 тис. осіб).

27 січня – Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, запроваджений рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувся виховний захід «Голокост– катастрофа єврейського народу», де учні ознайомилися зі страшними фактами та цифрами в історії. У бібліотеці закладу оформлена виставка літератури "Безсмертна сила людського духу". На закінчення переглянули відеофільм «Крик чорнозему».

Ми повинні навчати дітей зберігати пам'ять про минуле України, турбуватися про гідне європейське виховання майбутніх поколінь українців.


Костенко В Г.

вчитель історії та правознавства

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове