• Реєстрація


Брейн – ринг

2017-11-21

В рамках місячника правових знань на базі ЦПР «Мрія» вже традиційно  відбулася районна інтелектуальна гра брейн-ринг «Підліток і право», в якій  взяли участь команда нашого закладу та 16 команд загальноосвітніх шкіл Баришівського району. Організатори заходу – служба у справах дітей та сім’ї, управління освіти молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації.


Правила брейн-рингу незмінні: після поставленого питання не пізніше, ніж за хвилину, треба дати відповідь. За правильну – зараховувався бал. Запитання стосувалися Конституції України, Кримінального, Цивільного, Сімейного кодексів України, Конвенції ООН про права дитини, кодексу законів про працю, законів України, правової культури, історії рідного краю. Команда «Правочин» зайняла VІ місце.

Окремої уваги заслуговує презентація команди, приурочена з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Команда «Правочин» Волошинівського НВК (керівник – Володимир Григорович Костенко) отримала заохочувальні призи та грошову винагороду.

Підтримали та нагородили подарунками талановиту учнівську молодь керівництво служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації, управління освіти молоді та спорту Баришівської, Баришівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, ТОВ «Торговий Дім «Шантіль», (солодощі, флешки, грошові подарунки, фоторамки, настільні ігри, туристична палатка, набори для настільного тенісу).


Н. І. Ковальська, зднвр

Волошинівського НВК ім Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове