• Реєстрація


Мандруємо книжковим містом

2017-03-28

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей.

У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.

Саме з цією метою 27 березня 2017 року в  бібліотеці Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «Мандруємо книжковим містом».

Маленькі читачі  вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів.  Новенькими палітурками  книги  «посміхнулися» до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Знайомство дітей з бібліотекою виявилося новим, невідомим: стелажі з книгами, різноманітні дитячі енциклопедії, безліч казок, журналів та іграшок. Дуже зацікавили дітей книжкові виставки "На казковій галявині", "Карусель улюбленних   книжок", "Запрошуємо у казку", "Книги про тварин".

Учні познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. Взяли участь в літературних іграх та переглянули мультфільм «Грицеві книжки». Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати  читачами. А ще, першокласники, долучилися до акції «Подаруй книгу» та подарували 12 примірників художньої літератури для дітей.

По завершенні свята юні читачі отримали море позитивних емоцій та хороший настрій.


Затварська Наталія Петрівна

бібліотекар Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове