• Реєстрація


Акція «16 днів проти насильства»

2017-12-11

З метою привернення уваги колективу здобувачів освіти до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Волошинівському НВК  ім. Р. Лужевського  проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства». Дати проведення акції (із 25 листопада  по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний  ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.


27 листопада відбулося відкриття акції «16 днів проти насильства» та створення   у бібліотеці НВК інформаційного  куточка  з питань попередження насильства в сім’ї  та жорстокого поводження в дитячому середовищі. Вчителем образотворчого мистецтва був  проведений, серед учнів закладу, конкурс  малюнків  «Ні! Насильству в сім’ї»

1грудня працівниками служби в справах дітей та сім′ї та відділу ювенальної   превенції проведені  бесіди та  анкетування серед учнів 8-11 класів щодо виявлення проявів насилля. Учнями 6-8 класів  був  проведений загальношкільний захід  «Молодь проти СНІДу» .

4 грудня  психологом, з учнями 5-7 класів,  проведено анкетування «Прояви насильства в дитячому середовищі» та «Що я знаю про ВІЛ/СНІД?», а також  перегляд   відеороликів на дану тематику. Під час заходу учні активно обговорювали проблему насильства не тільки в сім’ї, а і в навчальному закладі.

8 грудня проведено   загальношкільну  лінійку  на тему «16 днів проти насильства» та перегляд відеоролика «Вільні від насильства».

Учні 1 – 4 класів переглянули  мультиплікаційний фільм «Казочка про дерево щастя»  на групі продовженого дня.

Для учнів 6-7 класів проведена виховна година «Наші діти проти насильства»

Проведені заходи, стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги  до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей хворих на ВІЛ/СНІД.

  


Психологічна служба

Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове