• Реєстрація


Герої Небесної Сотні

2017-02-20

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. Те родинне вогнище - маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна. Її красою захоплювались поети, художники та композитори. Багата славетними іменами та подіями й українська історія.


20 лютого 2017 року у Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського відбувся виховний захід «Мамо, я не вернуся…»  присвячений людям різного віку, яких було вбито в мирний час ХХІ століття. Кожен із Небесної сотні за покликом своєї душі боровся за вільну, демократичну та чесну Україну. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Учні переглянули відео « Ще не вмерла Україна. Польський кліп »  та презентацію «Герої не вмирають». Хвилиною мовчання згадали тих, хто залишив земне життя в 2013-2014 рр. та своїх односельчан, які героїчно загинули у зоні АТО – Лужевського  Руслана  та Полуцького  Олександра.

На завершення заходу учні закликали  прислухатись у  цей день до голосу героїв, що одним   могутнім хором промовляють: «Українці! Будьте гідними! Здійсніть наш заповіт». І коли цей  голос почують мільйони, тоді можна   спокійно глянути у майбутнє.

 

Батечко О.В.

Кл. керівник 6 класу

та практичний психолог

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове