• Реєстрація


Зимові свята почалися

2017-12-19

16 грудня, напередодні новорічних свят, учні 6 класу відвідали Муніципальний театр «Березіль» в місті Бориспіль.  Діти переглянули виставу – мюзикл «Попелюшка».  Це  казка, що з’явилась багато сторіч тому, і з тих часів кожен розповідає на свій лад чарівну історію дівчинки, яка мріяла і, нарешті, завдяки добрій душі та легкій вдачі стала справжньою принцесою. Вона навчає людей вибачати один одному.  Вибачати не тільки на словах, але й у душі.

Незлостиво ставитись один до одного, бути шляхетними, добрими.. Адже наше щастя залежить від наших вчинків, як від добрих, так і від поганих. Тож, щоб знайти свою рятівну ниточку Аріадни у клубку життя, треба змінювати свій характер, навчитись стійко переносити незгоди і неувагу долі. Вона все ж таки колись повернеться до нас і посміхнеться своєю чарівною посмішкою, від сяйва якої на стінах будуть танцювати золотаві відблиски.

Після перегляду вистави діти відвідали Макдональдс , де їх чекали смаколики та розваги в ігровій кімнаті. Задоволені та вдячні батькам за організовану поїздку, діти повернулися додому.


Веселих свят та щасливого Різдва.

Класний керівник 6 класу Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Н.П.Затварська

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове