• Реєстрація


День цивільного захисту

2018-05-05

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 05 травня 2018 року  у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувся  День цивільного захисту.


Здобувачі освіти та педагогічний колектив закладу  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

О 10.00 годині був даний тривожний сигнал про евакуацію. Всі класи організовано вийшли на подвір’я, вишикувалися на лінійку, прозвітували про кількість здобувачів освіти у класі та кількість евакуйованих.

Начальник Баришівської ДПРЧ Олександр Петрович Бондаренко оголосив  план проведення Дня цивільного захисту за участю працівників пожежної частини. У  цікавій та змістовній формі Олександр Петрович розповів дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах, у надзвичайних ситуаціях.

З радістю, оплесками та вигуками зустріли  діти пожежні машини , які під’їхали до НВК та включили  сирену.

По закінченню переклички виявили відсутніх кількох дітей та вчителя евакуації Нестеренко Інну Вікторівну, які не змогли вчасно евакуюватися. Тому працівниками пожежної частини була проведена розвідка і рятування потерпілих  з другого поверху «із задимленого приміщення»  за допомогою батута. Окрім того було проведено оперативне розгортання відділення від автоцистерни, створені ланки ГДЗС. Діти мали змогу приміряти на себе бойовий пожежний одяг та тепловідбивні костюми. Провели показове навчання, як рятувати  людей на воді за допомогою «соломинки». Цікаво було «приміряти» місце водія пожежної машини дітям, забратися на пожежну драбину.

По закінченню Дня ЦЗ для всіх учасників  була організована смачна польова каша працівниками їдальні НВК.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Педагогічний колектив Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського дякує працівникам пожежної частини за цікаве та змістовне проведення Дня цивільного захисту.


Наталія Ковальська,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове