• Реєстрація


Випускний бал…

2018-05-18

Ось і настав цей святковий день. На вулиці світить яскраве сонце, співають пташки. Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і сум, і радощі. Усе має початок і кінець. Не можна сказати, що закінчується дитинство юних четвертокласників. Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю…


18 травня у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувся Випускний бал у 4 класі. От і настав той час, коли учні та перша вчителька Інна Вікторівна Нестеренко  зібралися на останнє родинне свято. Незабаром пролунає для них останній дзвінок, який випустить їх із початкових класів і покличе в серйозне життя старшокласників. Сьогодні діти залишили з першою вчителькою  свої пустощі, неслухняність, свої перші дитячі радощі, свої добрі серця.

Директор НВК Любов Тихонівна Прядка вручила учням дипломи випускника 4 класу та привітала із закінченням навчання у початковій школі.

Схвильовано з вітальним словом виступила класовод Інна Вікторівна, яка чотири роки  разом із своїми вихованцями  піднімались сходинками країни Знань — дедалі вище і вище. Разом учились читати, писати, лічити, дружити. Всі разом згадали, якими були ці чотири роки, заглянули у минуле, презентувавши дуже цікавий  відеоролик про своє шкільне життя. Матері благословили  своїх дітей короваєм. Випускники розповідали вірші, співали пісень, імпровізували сценки, танцювали флешмоб та прощальний  вальс.


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове