• Реєстрація


21 ВЕРЕСНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

2018-09-21

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру.

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.

В Україні День миру встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно також 21 вересня – в Міжнародний день миру.


21 вересня у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського ранок розпочався святковою лінійкою та виконанням державного Гімну. Батечко Мирослава розповіла здобувачам освіти про Міжнародний день миру. Лунала пісня «Як у нас на Україні» у виконанні Слюсар Вікторії. Восьмикласники виконали запальний флешмоб. На перервах у фойє закладу  здобувачі освіти могли  переглянути інформаційні ролики, прослухати пісні про мир.

Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи, не зводячи їх до боротьби за виживання!

Бажаємо нових відкриттів, які зупинять біди, хвороби та катаклізми!

Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!

 


О. Батечко, класний керівник 8 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове