• Реєстрація


Вибори Президента учнівської організації «ВО!»

2018-12-07

Шкільне сьогодення. Яким йому бути?

Ввібравши все цінне, віками набуте,

Вона стане місцем дитячої мрії,

Де зріють таланти, міцніють надії,

Де кожний найменший їх успіх помітний

І вогник бажання в обличчях привітних.

Активна методика, поштовх до дії –

Це школа майбутнього, школа надії,

Це пошук талантів, пробудження думки,

А ще – це довіра, це дружні стосунки,

Це злагода, дружба в шкільнім колективі,

Де всі: й педагоги, і діти, - щасливі!

 

Наш складний час потребує виховання лідерів нової формації — ініціативних, компетентних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства. 
30 листопада  2018 року у  Волошинівському  НВК ім. Р. Лужевського відбулися  вибори Президента учнівської організації «ВО!» (Волошинівські оптимісти).  Девіз виборів - демократичність, рівноправність і справедливість.
У передвиборчій кампанії брали участь  учениці  9 класу: Махиня Ольга, Мацюк  Валерія, Лафіцька Катерина, Павлуш Анастасія. Дівчатка представляли свої передвиборчі  програми, розповідали про свої плани, спілкувалися з виборцями  - учнями 5 – 11 класів, працівниками НВК. Електорат  НВК активно віддали свої голоси за кандидатів.

Загальна кількість виборців – 148 чол.;

Проголосувало – 113 чол.;

Кількість зіпсованих бюлетенів – 1

Не підтримало жодного кандидата – 0

Не голосувало – 22 чол.

7 грудня 2018 року,  в День місцевого самоврядування, відбулася інавгурація Президента на загальношкільній лінійці. Це професійне  свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі.  Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Сьогодні ми вітали не тільки представників Волошинівської сільської ради, а й нашого шкільного учнівського самоврядування. Президент Ольга Махиня зачитала Присягу,  подякувала всім за підтримку і закликала до співпраці.

Бажаємо успіхів  Президенту учнівської організації «ВО!» Олі Махині, її заступнику Катерині Лафіцькій,  Анастасії  Павлуш – голові навчальної комісії, Валерії Мацюк – голові комісії  з туризму та спорту  і плідної співпраці всіх гілок влади в НВК.

 


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове