• Реєстрація


Подорож у Країну ялинкових прикрас

2018-12-11

У кожного Новий рік асоціюється з чимось своїм, особистим... Але так уже склалося, що в більшості людей передчуття свята виникає з появою подарунків, запаху мандаринів та … новорічних прикрас! А чого лише варта традиція вбирання ялинки й оселі іграшками? Такими барвистими, яскравими та райдужними! Відчуття свята, яке приносить в дім чарівну, магічну казку. І ця казка починається з маленької блискучої новорічної кульки...


Як же народжується іграшка? Який шлях проходить блискуча кулька перед тим, як опинитися на вашій ялинці? ...

8 грудня здобувачі освіти 4 класу Волошинівського НВК ім Р.Лужевського, відвідавши фабрику ялинкових прикрас в Клавдієво-Тарасове,  на власні очі  побачили, як народжуються прозорі бульбашки, як іграшки знаходять форму і колір, щоби потім приносити величезну радість. Вони несуть в собі багато позитивних емоцій, адже кожна іграшка пам'ятає доторк руки майстра.

Діти побували у склодувному цеху і побачили як зі скляної колби народжується новорічна прикраса. Скло нагрівається до 600 градусів і майстри-склодуви видувають іграшки різних форм та розмірів.

Майстер-ельф показав  чарівний процес сріблення прозорої кулі.

У художньому цеху  дітлахи  побачили  як на них наносяться різноманітні малюнки. Також побували в  першому в Україні музеї ялинкових іграшок зі всього світу! До складу музею входять три зали: старовинна і сучасна іграшка, казкове місто в мініатюрі та унікальний “Ермітаж”. Родзинкою музею є унікальна колекція «Санта Ермітаж». На скляних ялинкових кулях художники фабрики відтворили картини Рембрандта, Реріха, Айвазовського, Далі, Мікеланджело, Куїнджі, Шишкіна, Моне та інших творців світової спадщини. На створення колекції пішло більше двох років – всі кулі існують тільки в одному екземплярі.
Чарівна кімната з сюрпризом створила новорічний настрій за допомогою веселої музики і світлоефектів...

Та найцікавішою була участь в майстер-класі з розпису ялинкових іграшок. Діти власноруч розмалювали іграшку, щоб потім нею прикрасити ялинку.

Діти отримали багато емоцій та позитиву. Додому повертались радісні та щасливі.Нестеренко Н.І., класовод 4 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове