• Реєстрація


70річниця завершення Другої світової війни

2015-09-09


У найбільшу в історії людства війну Україна заплатила мільйонами життів своїх синів і дочок за свою свободу, за право жити на своїй землі. У той же час війна показала світу безприкладну мужність, силу духу нашого народу, згуртувала його на фронті і в тилу. Дуже прикро, що зараз Україна знову переживає війну. Знову гинуть хлопці, знову здригається земля від вибухів та пострілів. Нині головне завдання для українців – об'єднатися заради єдиної мети – незалежної процвітаючої України.

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  організовані та проведені заходи з патріотичного виховання молоді з нагоди відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни.  Проведено тематичні виховні години з учнями 5 – 11 класів.  Учні  1 – 4 класів відвідали музей Борщівських боїв. Екскурсоводи  провели для них пізнавальну екскурсію.

Вихованці старшої групи «Сонечко» дитячого садка «Волошка» прослухали бесіду про внесок українського народу у перемозі Антигітлерівської коаліції, відвідали пам'ятник загиблим воїнам у селі Волошинівка та експозицію Герою України Руслану Лужевському.

Читайте також інші новини


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове