• Реєстрація


Брейн – ринг «Підліток і право»

2015-11-18

Брейн – ринг «Підліток і право» 

Правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до закону завжди були пріоритетними державними завданнями. Такими вони залишаються в даний час  і будуть такими в майбутньому. Цей підхід диктує сьогодення.


Першочерговими завданнями гри «Підліток і право» є розширення правових знань серед  молоді, формування в неї високої відповідальності перед суспільством  і державою, виховування молодих людей в дусі безумовного дотримання норм права і моралі. Тому що сьогоднішня молодь – це майбутнє правової держави.

У рамках проведення Місячника правових знань учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського взяли участь у шкільному етапі відбіркової гри брейн – ринг «Підліток і право». Кращі учні представляли команду «Правочин» від закладу на районній грі на правову тематику «Підліток і право». Члени команди «Правочин»: Затварський Роман (капітан команди, учень 11 класу), Карпенко Ірина (учениця 10 класу), Прінько Юрій (учень 10 класу), Смєлаш Дмитро (учень 11 класу), Кононенко Оксана (учениця 10 класу). Керівник команди – вчитель історії та правознавства Костенко Володимир Григорович.

Гра, яка проходить у кожному районі Київській області вже багато років поспіль, завойовує все більшу популярність і увагу серед молоді. Адже це не лише чергова забава, а можливість перевірити свої знання, а, для декого – обрати майбутню професію.

Організатори  брейн-рингу у Баришівському районі  – служба у справах дітей та управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації, потурбувалися про те, щоб дітям було цікаво, а разом з тим – непросто пройти два тури конкурсних завдань.  Але школярі змогли швидко зорієнтуватися і давали переважно чіткі, обґрунтовані відповіді.

Команда «Правочин» набрала 18 балів і ввійшла в пятірку кращих.

 

 

Ковальська Наталія Іванівна,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім Р. Лужевського

Читайте інші новини

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове