• Реєстрація


Ще раз згадаємо минуле…

2016-05-24

В історії народів світу є події, які залишають глибокий відбиток у пам’яті людей. До таких подій, безумовно, слід віднести Другу світову війну.

Щоб детальніше дізнатися про долю українського народу у тій жахливій трагедії, 20 травня учні 3 класу Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського на чолі з класоводом Полуцькою Вірою Миколаївною відвідали Національний музей історії України в Другій світовій війні.

Школярі детально дізналися про втрати та перемоги українського народу в боротьбі з німецько – фашистськими загарбниками. Під час екскурсії оглянули скульптурні композиції «Форсування Дніпра», «Передача зброї», відвідали галерею «Герої фронту й тилу», чашу «Вогонь слави» та виставку бойової техніки й озброєння. Також побували на спеціальній виставці, яка присвячена подіям, що відбуваються нині на Сході України.

Цікава розповідь класовода Віри Миколаївни допомогла учням поринути в атмосферу тих часів, дізнатись історичну правду про жертовність і подвиг в боротьбі проти нацизму та вшановувати героїчне минуле свого народу. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Третьокласники не тільки збагатили і розширили свій кругозір новими знаннями і враженнями, а й провели практичне заняття на міських вулицях з Правил дорожнього руху в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху», що проходив у навчальному закладі.

 

Верховод О.Д.,

член батьківського комітету,

вчитель зарубіжної літератури

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове