• Реєстрація


Ніхто не забутий, ніщо не забуте …

2018-05-08

Напередодні свята Дня Перемоги в День пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня, у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського, відбувся Мітинг Слави присвячений вшануванню подвигу українського народу у Другій Світовій війні та засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму.

Урочистою ходою всі учні та вчителі навчального закладу пройшли до місця події – пам’ятника загиблим воїнам. Схвильовано, в камуфляжній формі стоїть варта, притихли присутні, лунають звуки гімну. Здобувачі освіти з трепетом тримають кількаметровий державний прапор України, який об’єднав усіх.

З вітальним словом виступила Лариса Вікторівна Макаренко – голова Волошинівської сільської ради.

З особливою увагою присутні слухали спогади правнучки Кириленко Вікторії про прадідуся Кириленка Олександра Івановича та розповідь про остарбайтерів села Волошинівка, матеріали про яких зібрали та узагальнили Ганна Іванівна Макаренко та Іван Артюх.

Тривожно лунали вірші та пісні про війну та велику Перемогу. Пам'ять полеглих на фронтах  Другої Світової війни та полеглих на Сході України вшанували хвилиною мовчання та покладанням живих квітів та вінків.

 


В. В. Рудницька,

класний керівник 9 класу

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове